Amazing New Life RPG

Oficjalne forum serwera MTA Amazing New Life RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-09 09:41:28

Perwox
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-09
Liczba postów: 3
Windows XPFirefox 45.0

Podanie do SAMA

1. Nick na serwer : Perwix

2. Login do konta:Perwix

3. Dla czego pogotowie? (min.3 zdania):Posiadam doświadczenie z bardzo bogatą przeszłością i mogę jedno zapewnić; na pewno sprawdzę się na tym stanowisku, jestem także opanowany i nie daję się łatwo i bez powodu sprowokować. Kolejnym argumentem aby mnie przyjąć do SAMA jest to, że jestem obiektywną osobą, a jak dla mnie to brakuje takich. Zawsze staram się rozwiązać konflikt sprawiedliwie, oraz bez uszczerbku na honorze danej osoby. Gracze zawsze mnie chwalili podczas rozwiązywania konfliktu, więc mam pewność, że sobie z tym poradzę; jedno jest pewne, na pewno nie idę w ciemno. Wiem za co się podejmuje i jestem zdecydowany. Warto także dodać, że jestem zdecydowaną i restrykcyjną osobą jeżeli chodzi o egzekwowanie regulaminu, oraz prawa, które obowiązuje na każdym serwerze. Nie można graczom pozwolić na samowolkę. Z tego względu, że doprowadziło by to do dysharmonii serwera, a on po pewnym czasie by upadł. Kolejnym moim argumentem, już trzecim jest organizacja pracy. Tak jestem zorganizowany i potrafią oddzielić życie prywatne od fikcyjnego. Mówię o organizacji, ponieważ ona wpływa w głównej mierze na to jak nasza praca zostanie wykonana i w jakim stopniu poprawnie, nie można stosować się do praktyk "odwalaczy", z tego względu, że wtedy wpływa to na dobre imię zespołu, w którym się pracuje, nie można po prostu trzymać w zespole takiej osoby, a jeżeli taka jest należy przeprowadzić postępowanie karne. Organizacja jak dla mnie należy do piedestału funkcjonowania i jak dla mnie jest ona najważniejsza. Dzięki niej możemy wykonywać prace w pełni przygotowani i nie popełniać żadnego niechcianego błędu, a jeżeli już taki się trafi można go szybko, oraz łatwo wyeliminować. Przechodząc do czwartego argumentu warto spojrzeć na charakter osoby aplikacyjnej, oraz jej predyspozycje w stosunku do zamierzanej wykonywanej pracy. Każdy aplikant potrzebuje pewnych cech własnych, aby móc zostać przydzielonym do danego stanowiska. Chciałbym zaznaczyć, że wszystkie te cechy posiadam i to w dużej mierze decyduje o tym, że nadaje się na to stanowisko. Reasumując,  mam nadzieję, że przekonałem Zarząd SAMA moimi argumentami i zostanę przyjęty w Wasze szeregi. Życzę również powodzenia innym którzy piszą podanko  .

4.Coś o sobie(min.3 zdania):Mam na imię Dawid w Czerwcu skończę 16 lat, mieszkam w województwie Dolno-Sląskim. Interesuję się sportem m.in siatkówka, piłka nożna i piłka ręczna. Jestem miłą i przyjazną osobą. Zawsze staram się rozwiązać zaistniały konflikt, lecz nie wpadam w nie z dnia na dzień. Jestem komunikatywny i potrafią nawiązywać nowe znajomości a w późniejszym czasie je poszerzać i utrzymywać. Jestem osobą flegmatyczną, robię wszystko w jak największym skupieniu, poprawnie, oraz jak najdokładniej. Myślę, że ludzie opisują mnie pozytywnie, lecz jestem często samo krytykiem z tego powodu, że wymagam od siebie czasami za dużo. Pomoc ludziom, udzielanie rad, oraz niekiedy opieka sprawiły, że jestem odpowiedzialny. Staram się wszystko zapinać na ostatni zamek. Nie toleruje chamstwa i braku szacunku szczególnie do starszych osób. Szanuję ustanowione prawo i staram się za wszelką cenę przestrzegać innych przed jego łamaniem.

5. Ile grasz na serwerze : 4h

6. Czy będziesz się słuchał lidera: Tak

7. Jakie masz doświadczenie?: Dobre

8.Czy zapoznałeś się z Regulaminem?: Tak

Offline

#2 2016-04-09 21:12:50

Orzech
Administrator
Skąd: Kosierz
Dołączył: 2016-03-26
Liczba postów: 20
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Podanie do SAMA

Gratulacje!!
Dostałeś Się!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
callofduty-banancraft - mojeserwery - pompalifemta - mzklan - friendsandgames