Amazing New Life RPG

Oficjalne forum serwera MTA Amazing New Life RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-09 18:36:29

STiVeg_
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-09
Liczba postów: 1
WindowsChrome 49.0.2623.110

Podanie do SAPD.

1. Nick na serwer : STiVeg_
2. Login do konta:  STiVeg
3. Dla czego policja (min.3 zdań): Chciałbym dołączyć do Policji na waszym serwerze ponieważ bardzo dobrze umiem kontrolować pojazdami i jeździć. Od małego dziecka chciałem zostać Policjantem ponieważ ta praca jest dla mnie marzeniem, dlatego że Policjant ma wszelkie prawa do kontrolowania pojazdów lub wstawania mandatów. Na innych serwerach na przykład jak : PYLife lub 4life. Tam najlepiej się zarabia jako Policjant ale nie tylko zarabiać tylko mile grać i bawić się sprawdzaniem terenu [dblpt]D.
Ogarniam coś takiego jak ustawanie barierek, może u was jest coś innego, Pamiętam że na serwerach było tak: Postawianie /ub  Usuwanie /usb .
4. Ile grasz na serwerze : Gram od dzisiaj ale mówię wam że na takim epickim serwerze mogę wyciągnąć wiele lat.
5. Czy będziesz się słuchał lidera: Tak, oczywiście [dblpt]).
6. Jakie masz doświadczenie?: Wiele mam , Ogarniam Postawianie barierek i Usuwanie barierek. Umiem dobrze jeździć w pościgach, to jest chyba najtrudniejsze, ale skróty trzeba znać [dblpt]P.
7.Czy zapoznałeś się z Regulaminem?: Jeszcze nie, ale teraz mam chwilę na je przeczytanie więc powiem że jakby przeczytałem [dblpt]D.

Offline

#2 2016-04-09 21:10:59

Orzech
Administrator
Skąd: Kosierz
Dołączył: 2016-03-26
Liczba postów: 20
Windows 7Firefox 45.0

Odp: Podanie do SAPD.

Gratulacje!!
Dostałeś Się!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mzklan - hubworld - pompalifemta - callofduty-banancraft - vswimax