Amazing New Life RPG

Oficjalne forum serwera MTA Amazing New Life RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-10 19:09:51

Hitu20
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-09
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 49.0.2623.110

Podanie na Moderatora

Imię: Oskar
Wiek: 15
Posiadasz TS3 Tak/Nie: Tak
Nick z serwera: Hitu20
Login z serwera: Hitu20
Coś o sobie:  Nazywam sie Oskar w Czerwcu 18  bede miał  16 lat, mieszkam w województwie Podkarpackim. Interesuję się sportem m.in , piłka nożna i Koszykówka. Jestem miłą i przyjazną osobą. Zawsze staram się rozwiązać zaistniały konflikt, lecz nie wpadam w nie z dnia na dzień. Jestem komunikatywny i potrafią nawiązywać nowe znajomości a w późniejszym czasie je poszerzać i utrzymywać. Jestem osobą flegmatyczną, robię wszystko w jak największym skupieniu, poprawnie, oraz jak najdokładniej. Myślę, że ludzie opisują mnie pozytywnie, lecz jestem często samo krytykiem z tego powodu, że wymagam od siebie czasami za dużo. Pomoc ludziom, udzielanie rad, oraz niekiedy opieka sprawiły, że jestem odpowiedzialny. Staram się wszystko zapinać na ostatni zamek. Nie toleruje chamstwa i braku szacunku szczególnie do starszych osób. Szanuję ustanowione prawo i staram się za wszelką cenę przestrzegać innych przed jego łamaniem.
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Ponieważ jestem osobą ogarniętą i bez powodu nie daję się łatwo sprowokować. Chciałbym też pomóc w rozwijaniu serwera. Warto także dodać, że jestem zdecydowaną i restrykcyjną osobą jeżeli chodzi o egzekwowanie regulaminu, oraz prawa, które obowiązuje na każdym serwerze.. Nie można graczom pozwolić na samowolkę. Z tego względu, że doprowadziło by to do dysharmonii serwera, a on po pewnym czasie by upadł. Mam nadzieje że przekonałem że administracje serwera. Życzę również powodzenia innym którzy piszą podanko  .
Co wniesiesz na serwer jako Moderator?: Pomogę w rozwijaniu serwera, będę pomagał nowym oraz będę ogarniał tych którzy odwalaja.
Czy potwierdzasz regulamin serwera?: Tak

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
smartlife - mzklan - pompalifemta - mojeserwery - vswimax