Amazing New Life RPG

Oficjalne forum serwera MTA Amazing New Life RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-11 19:09:21

XxczarekxX
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-11
Liczba postów: 2
Windows 8Firefox 44.0

Podanie Do SAPD

1. Nick na serwer : XxczarekxX.
2. Login do konta: XxczarekxX.
3. Dla czego policja (min.3 zdan):Dlaczego to bardzo dobre pytanie dlatego ponieważ mam duże doświadczenie więc wiem co muszę robić i to co nie mogę robić.Mam na imię Czarek oraz 15 lat lecz na ts albo na mumble słychać mnie trochę inaczej bo mam mikro zepsute.Byłem już nie raz w SAPD więc myślę że mnie przyjmiecie. Byłem kiedyś na jednym servie nawet szkoleniowcem  i myślę że mnie dodacie.
4. Ile grasz na serwerze : Bardzo mało ale obeznałem już całą mapę oraz będę codziennie od 17 do 22 albo dłużej.
5. Czy będziesz się słuchał lidera:Oczywiście.
6. Jakie masz doświadczenie?:10/10.
7.Czy zapoznałeś się z Regulaminem?:Niestety ale na forum nie ma regulaminu.
                                                                                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dziękuję pisał:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      XxczarekxX

Offline

#2 2016-04-11 20:59:13

shang
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-09
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 49.0.2623.110

Odp: Podanie Do SAPD

Jak dla mnie może być ostateczny głos ma szyna.


Vice Lider SAPD

Offline

#3 2016-04-11 21:17:37

Krzychu65
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-10
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 33.0.1750.154

Odp: Podanie Do SAPD

shang ale sprawiedliwe... ja pisałem wcześniej i jak się zwolni miejsce albo będzie trzeba ludzi , a na następne podanie piszesz że dla mnie może być no bez przesady...

Offline

#4 2016-04-12 11:43:02

shang
Użytkownik
Dołączył: 2016-04-09
Liczba postów: 6
Windows 7Chrome 49.0.2623.110

Odp: Podanie Do SAPD

Sprawiedliwe niesprawiedliwe to ustala zarząd SAPD i masz się do tego podporządkować


Vice Lider SAPD

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
opensusemar - 77rp - polonijnaradakobiet - ogware - pls